Geslaagde informatiebijeenkomst nieuwbouwproject
Delen
Op vrijdag 27 februari 2026 vond in de moskee de informatiebijeenkomst plaats over de nieuwbouw van Vereniging Moskee Arrayan. We kijken terug op een prettige en open avond met een mooie opkomst van buurtbewoners, moskeebezoekers en vertegenwoordigers van de gemeente en politie.
De sfeer was goed en ontspannen. Er werden diverse vragen gesteld over het ontwerp, de planning en de uitvoering van het project. Deze zijn tijdens de bijeenkomst helder beantwoord. Het was een open sessie met ruimte voor gesprek en wederzijds begrip.
Onze architect was aanwezig om inhoudelijke vragen te beantwoorden en extra uitleg te geven waar nodig.
Zoals eerder bekendgemaakt heeft de gemeente Amsterdam op 10 februari 2026 de omgevingsvergunning verleend voor de bouw van het nieuwe moskeegebouw aan de Dijkmanshuizenstraat 246 (hoek Markengouw – Dijkmanshuizenstraat).
We vinden het belangrijk om in gesprek te blijven met de buurt. De betrokkenheid en interesse stellen we zeer op prijs. Het nieuwbouwproject leeft, en het is mooi om te zien dat mensen actief meedenken.
Als afsluiting hebben we samen de iftar genuttigd. Er werd zichtbaar genoten van het eten en van het samenzijn. Dat zorgde voor een warm en positieve afsluiting van de avond.
